Hakkımızda

HAKKIMIZDA

DEMORE A.Ş olarak yurt içinde, yurt dışında Türkiye’de ilk ve tek anahtar teslim hizmet sağlayan ve hizmet kalemleri mimarlık, mobilya üretim, lojistik ve mobilya montaj firması olarak hizmet sağlamaktayız.

Firmamızın misyonu;  sizlere pratik, hızlı ve iş bitiren çözüm ortağı olarak partnerlik etmektir. Hizmet almak isteyen kamu kurum-kuruluşları, firmalar ve perakende müşterilerine hizmet sağlamak ilk önceliğimiz olup, global dünyanın gelişimine ayak uydurarak internet sörfünüzde kolaylık sağlamak için 6 dünya ülkesinde bizlere en direk ulaşabilecekleri web sayfaları tasarlattık.

 

DEMORE ALMANYA :
Almanya için oluşturmuş olduğumuz e -ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.de )

DEMORE İNGİLTERE :
İngiltere için oluşturmuş olduğumuz e -ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.co.uk )

DEMORE MAKEDONYA
Makedonya için oluşturmuş olduğumuz e – ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.mk )

DEMORE KAZAKİSTAN
Kazakistan için oluşturmuş olduğumuz e – ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.kz )

DEMORE GÜRCİSTAN

Gürcistan için oluşturmuş olduğumuz e – ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.ge)

DEMORE RUSYA
Rusya için oluşturmuş olduğumuz e – ihracat sitemiz ile mobilya satışı ve otel / yurt / ofis / konut / hastane / kamu ve özel kuruluşlarının projelerinde mimarlık, üretim, lojistik ve montaj hizmeti vermekteyiz. (www.demorefurniture.ru )

DEMORE NSPA
Demore Group olarak NATO Lojistik Destek Birimi ( NSPA NATO SUPPORT AND PROCUREMENT AGENCY CAGE CODE : TK182 ) tedarikçi firması olarak hizmet vermekteyiz.

Demore Group olarak
TÜRKİYE, ALMANYA ve İNGİLTERE marka tescil belgelerine , IAF / IAS / DSR CERTİFICATION onaylı ISO 9001:2015 / ISO 14001:2015 / ISO 45001:2018 kalite belgelerine sahip bulunmaktayız.